Jesteś tutaj:Kultura Biesiadnie na MOKtoberfest
czwartek, 01 września 2016 12:45

Biesiadnie na MOKtoberfest

 
MOKtoberfest 2015 MOKtoberfest 2015 fot. archiwum redakcji

Już kolejny raz w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się MOKtoberfest, który kończy sezon plenerowy ośrodka.

MOKtoberfest to coroczne, biesiadne święto Miejskiego Ośrodka Kultury. Będzie to połączenie pikniku kulturalnego z degustacjami oraz zakupami unikatowych przedmiotów ze stoisk dostępnych przed ośrodkiem. Wspólne biesiadowanie odbędzie się w sobotę 17 września. – Tradycyjnie w drugiej połowie września mieszkańców naszego miasta zapraszamy na MOKtoberfest. Mamy nadzieję, że w tym roku po raz kolejny przybędzie do nas wiele osób – mówił Robert Bidziński z MOK-u.

W tym roku koncert da także muzyczna gwiazda, którą będzie zespół Power Play. – Jest to zespół, który znajduje się w pierwszej piątce najpopularniejszych wykonawców gatunku muzycznego jakimi jest disco polo. Na finale MOKtoberfest będą także pokazy laserowe – mówił.

Na Zielonym Zapleczu swój specjalny kącik znajdą także dzieci. To tam odbędą się turnieje w mini golfa oraz szachy. Znajdą się również zamki dmuchane i odbywać będą się konkursy i zabawy.

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w sobotę 17 września od godziny 17:00.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Teodor czwartek, 01 września 2016 19:49 napisane przez Teodor

    Boże, widzę że jednak nie dało się uchronić temu miastu przed disco polo, mimo ambitnych działań Urzędu Miasta.
    No, ale jeśli już musi być ten chłam i kicz, to dobrze że na takim festynie jakim jest Moktoberfest, a nie na głównych miejskich. Miastu takie koncerty nie przystoją... a mam nadzieję, że Gniezno ma miejskie ambicje a nie wiejskie.

  • Link do komentarza EagleEye czwartek, 01 września 2016 16:00 napisane przez EagleEye

    No i git muzyka łatwa lekka i przyjemna ☺

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane