Jesteś tutaj:Kultura Konkurs na nadchodzące Święto Latawca
piątek, 02 września 2016 18:43

Konkurs na nadchodzące Święto Latawca

 
Święto Latawca 2015 Święto Latawca 2015 archiwum redakcji

Tradycyjnie we wrześniu odbywa się ostatnia impreza plenerowa, którą wspiera Miejski Ośrodek Kultury, a którą jest Święto Latawca.

Choć impreza zaplanowana jest dopiero na niedzielę 25 września to już teraz organizatorzy chcą ją propagować. To dlatego, że podczas Święta Latawca odbędzie się specjalny konkurs. Jak nie trudno się domyślić, będzie to konkurs na najlepszy i najładniejszy latawiec. – Z roku na rok impreza przyciąga coraz więcej rodzin, co nas bardzo cieszy. Chcemy zachęcić już w tym momencie mieszkańców Gniezna i okolic do konstruowania latawców. Jego wykonania można nauczyć się także w naszych sekcjach modelarskich – mówił Łukasz Majerski z MOK-u.

Podczas Święta Latawca na uczestników czeka wiele atrakcji. Także podczas imprezy będzie można wykonać swój latawiec. Na konkursowiczów czekają nagrody. W konkursie mogą wziąć udział także placówki. Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie internetowej MOK-u. Zachęcamy więc do przybycia na Ostrów Lednicki w niedzielę 25 września.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane