piątek, 07 października 2016 12:18

Zagłosuj i zwiedź za darmo Muzeum

 
Zagłosuj i zwiedź za darmo Muzeum archiwum redakcji

Muzeum Zabytków Kultury Technicznej, które mieści się na terenie byłej jednostki wojskowej przy ul. Wrzesińskiej, zachęca do głosowania na swój projekt budżetu obywatelskiego.

Działacze instytucji, która w listopadzie ubiegłego roku zainaugurowała swoją działalność, zachęcają ponownie do wsparcia tej inicjatywy w projekcie budżetu obywatelskiego. Tym razem zapraszają wszystkich w weekend 8 i 9 października, do zwiedzania muzeum za darmo. Warunkiem jest wsparcie projektu nr 4, zgłoszonego przez muzeum do tegorocznego budżetu obywatelskiego. 

MZKT otwarte będzie dla zwiedzających w sobotę od 14:00 do 18:00 oraz niedzielę od 12:00 do 17:00. Uwaga - zgodnie z regulaminem głosować w budżecie obywatelskim mogą tylko mieszkańcy Gniezna.

Więcej informacji na stronie BOMG

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane