Jesteś tutaj:Kultura Rytuał i Mordor Muzik w Lokomotywie
środa, 21 grudnia 2016 15:09

Rytuał i Mordor Muzik w Lokomotywie

 
Rytuał i Mordor Muzik w Lokomotywie fot. nadesłane

Klub Lokomotywa zaprasza na dwie świąteczne imprezy: Rytuał z Szajse Records i Mordor Muzik.

W niedzielę 25 grudnia Klub Lokomotywa wraz z Szajse Records tradycyjnie zaprasza na imprezę pod nazwą „Rytuał”. Od godziny 22:00 w klubie zaprezentują się: Inpulzz (Szajse Records), Stashkov (Szajse Records) i Dawid Sieradzki (Karawana, Szajse Records). Wstęp 15 zł.

W drugi dzień świąt – poniedziałek 26 grudnia o godzinie 21:00 w Klubie Lokomotywa zagości Mordor Muzik. - Po sukcesie zeszłorocznej edycji świątecznego melanżu, w tym roku wjeżdżamy z buta. Zaprosiliśmy do współpracy aktualnych "local heroes" by w tym roku przygotować coś specjalnego! Zapraszamy Was na XMAS CLASH: Mordor Muzik VS GPC Melo.  Szykujcie się na całą noc melanżu przy najświeższej basowej selekcji, nawijki, które znacie i lubicie. Poleci Strefa Komfortu, Krzyże, Porobieniec i inne bangery. Obie ekipy przygotowały swoje najlepsze tjun na ten wieczór. Do tego, postaramy się podkręcić ten melanż nutą zdrowej rywalizacji – piszą organizatorzy na stronie FB wydarzenia. Wstęp do godziny 22:00 – 10 zł, po – 15 zł.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane