wtorek, 21 lutego 2017 07:43

Proletaryat zagra w Młynie

  r

Do Gniezna już wkrótce przyjeżdża kolejna legenda polskiego punk rocka "Proletaryat". Bilety na koncert już wkrótce trafią do przedsprzedaży.

Pabianicki zespół w tym roku obchodzić będzie 30-lecie działalności artystycznej. Mimo tych kilku dekad muzycznej pracy, grupa nie zwalnia tempa i cały czas pracuje, utwierdzając starych fanów w swojej twórczości, a także znajdując zainteresowanie wśród nowego pokolenia.

Proletaryat przyjedzie do Gniezna w piątek 24 lutego br., by zagrać w Klubie Muzycznym "Młyn". Koncert zaplanowany został o 20:00, a przed Proletaryatem wystąpi jeszcze grupa GEN. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu koncertu są już będą dostępne w "Młynie" oraz Fotostube przy Zielonym Rynku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS