Jesteś tutaj:Kultura Kolejna odsłona Latino Party
poniedziałek, 09 stycznia 2017 10:02

Kolejna odsłona Latino Party

 
Dawid Wrzesiński, Piotr Przyborski Dawid Wrzesiński, Piotr Przyborski fot. Magdalena Wardęcka

Latino Party to impreza taneczna, która przyjęła się w Pierwszej Stolicy Polski. Grupa Los Locos zaprasza po raz trzeci na jej odsłonę.

Już 4 lutego zapraszamy do wspólnej zabawy na kolejnej odsłonie Latino Party, gdzie jak zawsze czeka na Was świetna atmosfera, dobra muzyka, animacje, pokazy i wiele więcej. – Będziemy wspólnie bawić się na wspólnej imprezie latino, która zrzesza pasjonatów tańca jak i amatorów. Będziemy tańczyć salsę kubańską, ruede de casino i wiele innych. Na imprezie nie zabraknie warsztatów i różnego rodzaju konkurów. Cieszymy się, że to wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem - mówił Dawid Wrzesiński z grupy Los Locos.

Latino Party jak zwykle poprzedzają warsztaty, które będą się odbywać w Miejskim Ośrodku Kultury. Grupa Los Locos będzie uczyć dwóch stylów tańca: salsy kubańskiej oraz bachaty. – Chcemy pokazać jak to wygląda, ale także przez to propagować w Gnieźnie te rodzaje tańca, gdyż mało ludzi tańczy układy latino – dodał Piotr Przyborski z Los Locos.

Warsztaty będą dostępne dla osób, które zakupiły wejściówkę na Latino Party w cenie 35 zł. Warsztaty odbędą się w następujących dniach:

26.01.2017 godz. 19.00 – Salsa Cubana
30.01.2017 godz. 19.00 - Bachata

Zapraszamy do udziału w kolejnej, bo już trzeciej odsłonie Latino Party. Bilety można już nabyć w Miejskim Ośrodku Kultury. Impreza odbędzie się w restauracji Leo Libra.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS