Jesteś tutaj:Kultura Kreatywne Ferie z Twórczym Squadem
środa, 25 stycznia 2017 08:27

Kreatywne Ferie z Twórczym Squadem

 
Kreatywne Ferie z Twórczym Squadem fot. nadesłane

Centrum Kultury Scena to Dziwna zaprasza dzieci w każdą sobotę ferii na zajęcia z ceramiki lub fotografii z Twórczym Squadem.

Twórczy Squad (lub Skład) to miejsce dla ludzi, którzy chcą rozwijać się twórczo. Główną myślą Twórczego Squadu jest rozwijanie indywidualnych postaw artystycznych poprzez wspólne dzielenie się doświadczeniami i koncepcjami twórczymi.

Jest to inicjatywa dwóch artystów – Tomasza Jędrzejewskiego i  Krzysztof Ślachciaka, którzy na prowadzonych przez siebie warsztatach nie wyznaczą uczestnikom jednego, słusznego kierunku rozwoju, a pozwolą iść im własna drogą, dbając przy tym o potrzebną do tego wiedzę i umiejętności.

W okresie ferii zapraszają do Twórczego Squadu dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia odbywać będą się w soboty: 28 stycznia, 4 lutego i 11 lutego od godziny 14:30. Przewidziane są dwa panele tematyczne. Koszt jednych zajęć to 25 zł. Zapisy w eSTeDe lub pod tel. 61/4240771

Warsztaty ceramiczne
czas trwania zajęć: 60 minut

  • Szkatułka pełna tajemnic. Unikatowy pojemnik na Twoje drobiazgi.
  • Spacer po ZOO, ulubione zwierzę. Próba uobecnienia zwierzęcia z jego charakterystycznymi cechami.
  • Superbohater. Kto jest Twoim superbohaterem? Spróbuj wyrzeźbić postać, która Cię fascynuje.

Warsztaty fotograficzne
czas trwania zajęć: 60-90 minut

  • Luksografia. Stwórz swoją własną odbitkę fotograficzną w ciemni!
  • Malowanie światłem. Namaluj własną przestrzeń!
  • Fotografia otworkowa, czyli fotografowanie byleczym. Zrób własny aparat fotograficzny z pudełka po butach, kubka po kawie czy pudełka po zapałkach.

Więcej informacji o Twórczym Squadzie tutaj. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane