Jesteś tutaj:Kultura Słodko i artystycznie na feriach w eSTeDe
wtorek, 07 lutego 2017 16:42

Słodko i artystycznie na feriach w eSTeDe

 
Słodko i artystycznie na feriach w eSTeDe fot. Magdalena Wardęcka

Centrum Kultury Scena to Dziwna co roku przygotowuje dla najmłodszych mieszkańców Gniezna interesujący program zajęć, z których mogą skorzystać podczas ferii zimowych.

Po raz kolejny eSTeDe zaprosiło do współpracy instruktorki z warsztatów kreatywnych Modra Sova, które licznej grupie uczestników zagwarantowały kilka godzin aktywnie spędzonego czasu.

Dzieci podczas zajęć mogą wykazać się artystycznie i zrobić unikatowe przedmioty użytkowe. Podczas pierwszego dnia ferii w eSTeDe wykonywali ekologiczne mydełka, a następnego ramki do zdjęć i lizaki z masy cukrowej. Kolejne dni mają przynieść niemniej kreatywne przedsięwzięcia.

Ferie z Modrą Sovą pokazują, że artystyczny przekaz wiele znaczy i że przedmioty użytkowe można wykonać samemu, a takie są znacznie cenniejsze i niekiedy łądniejsze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane