Jesteś tutaj:Kultura Fisz Emade Tworzywo zagrają w Młynie
czwartek, 16 lutego 2017 14:41

Fisz Emade Tworzywo zagrają w Młynie

 
Fisz Emade Tworzywo zagrają w Młynie fot. nadesłane

W sobotę 22 kwietnia w gnieźnieńskim Klubie Muzycznym Młyn wystąpi Fisz Emade Tworzywo. Grupa powraca do Gniezna po dwóch latach, jednak tym razem będzie promować swój najnowszy album "Drony".

FISZ EMADE dotychczas wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hip-hopowej oraz jak sami nazywają około hip-hopowo-eklektycznej. Bracia słyną ze stałych eksperymentów muzycznych. Obecnie ich brzmienie wymyka się wszelkim ramom.

Przejmujący głos i teksty Bartka oraz niebagatelne zdolności producenckie Piotra pozwoliły zespołowi dołączyć do czołówki polskiej sceny muzycznej. W wersji koncertowej, jako Fisz Emade Tworzywo występują w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami. W październiku 2016 roku w sklepach pojawiła się długo wyczekiwana płyta "Drony". Album okazał się jednym z najlepszych wydawnictw w minionym roku o czym świadczy status złotej płyty.

Koncert odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 20:00. Bilety wstępu w przedsprzedaży kosztują 50 zł, a w dniu koncertu 60 zł. Bilety można nabywać już od 18 lutego w Klubie Muzycznym Młyn, lub w FotoStube przy ul. Zielony Rynek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS