Jesteś tutaj:Kultura Przedstawiciele gminy Kłecko w telewizyjnym Idolu
czwartek, 16 lutego 2017 09:26

Przedstawiciele gminy Kłecko w telewizyjnym Idolu

 

Dwóch mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego trafiło do dalszego etapu popularnego programu Idol, w trakcie którego zaprezentowali swoje talenty muzyczno-wokalne.

W programie nadawanym na Polsacie zaprezentował się Maciej Rembikowski z Kłecka, który wykonał przed czteroosobowym jury utwór Dawida Podsiadło "4:30". Swój talent pokazała także Karolina Artymowicz z Charbowa, która wykonała równie popularny utwór grupy Of Monsters and Men "Little Talks", czym nie tylko zaskarbiła sobie uznanie Ewy Farnej, Elżbiety Zapendowskiej, Janusza Panasiewicza i Wojciecha Łuszczykiewicza, ale także zdobyła popularność na stronie społecznościowej Idola. 

Zobacz występ Karoliny Artymowicz w Idolu:

Zobacz także teledysk utworu Ptaki zespołu Create, w którym Karolina Artymowicz udziela wokalu, a Maciej Rembikowski zagrał na gitarze:

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS