niedziela, 19 lutego 2017 13:55

Palewave wystąpi w Lokomotywie

  mn
Palewave wystąpi w Lokomotywie zdjęcie nadesłane

W najbliższy piątek w Klubie Lokomotywa odbędzie się koncert kolektywu Palewave. Bilety są już dostępne.

24 lutego w klubie przy ul. Dworcowej zagości ciężki bas i nowoczesny rap. Zbijam Pięć Squad przygotowało dla gnieźnian koncert kolektywu Palewave. Grupa dociera do coraz większej grupy odbiorców w całym kraju i zbiera rzeszę wiernych fanów, robiąc rap na swój oryginalny sposób. Oprócz nich na scenie pojawi się: Demaze INC., Nonvmes i Rasti X Zbijam Pięć z nowym materiałem.

Za konsolą podczas części koncertowej stanie Chaos Beats. Po części koncertowej odbędzie się afterparty do "ostatniego wariata" na parkiecie.

Całość zaczyna się o godzinie 21:00, a bilety to tylko 10 złotych w przedsprzedaży/15 w dzień koncertu. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane