Jesteś tutaj:Kultura Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Po raz pierwszy od długiego czasu, na terenie Gniezna zamknięty został duży sklep samoobsługowy. Na tę chwilę to już pewne, że ta marka opuściła nasze miasto.

środa, 19 grudnia 2018 10:59

Poranne dachowanie niedaleko Kłecka

W środowy ranek służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na szosie prowadzącej z Kłecka do Gorzuchowa.

W miniony wtorek odbył się przetarg na zbycie nieruchomości, położonych na terenach inwestycyjnych, przeznaczonych pod przemysł.

środa, 19 grudnia 2018 08:09

Trio Jazzowe w Dobrym Browarze

W przedświąteczną niedzielę w Gnieźnie zaprezentuje się łódzka scena jazzowa - do Gniezna przyjedzie trójka muzyków, tworzących ciekawy projekt artystyczny.

wtorek, 18 grudnia 2018 14:31

Komunikacja miejska w święta i Sylwestra

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje iż w nadchodzącym świątecznym okresie zmieniony będzie rozkład jazdy w poszczególne dni.

wtorek, 18 grudnia 2018 12:47

Już niedługo Orszak Trzech Króli

Święta Bożego Narodzenia już za tydzień, a za ponad dwa tygodnie do Gniezna ponownie przybędzie Orszak Trzech Króli. W szopce betlejemskiej mają się pojawić żywe zwierzęta.

Każdy czytelnik Publicznej Biblioteki Pedagogicznej, który przetrzymuje książki i narosła mu z tego tytułu kara, może je teraz oddać bez poniesienia konsekwencji.

wtorek, 18 grudnia 2018 10:01

Ostrzeżenie przed oblodzeniem

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem oblodzenia we wtorek 18 grudnia.

wtorek, 18 grudnia 2018 09:38

Koniarze pożegnają stary rok

Środowiska miłośników koni z powiatu gnieźnieńskiego zapraszają na wspólne pożegnanie 2018 roku, które tradycyjnie odbędzie się na Rynku.

Trzy z sukcesem, a jedna ostatecznie bez oferty zakupu - Miasto Gniezno zbyło trzy nieruchomości, które są przeznaczone pod przemysł i usługi.

Strona 1 z 387

Ostatnio dodane