Jesteś tutaj:Kultura Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Na koniec kadencji obecnego, odchodzącego Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego, dokonano podpisania umowy na przyznanie środków finansowych na rozbudowę gnieźnieńskiego szpitala.

wtorek, 13 listopada 2018 14:00

W Gnieźnie otwarto nowy budynek dydaktyczny

Nowe sale szkoleniowe dla teorii i praktyki, odnowione warsztaty, przestronne pomieszczenia biurowe - takie warunki zyskali uczniowie, którzy będą w ramach zajęć szkolnych kształcić się w Centrum Kształcenia Praktycznego.

W nocy z poniedziałku na wtorek w Wydartowie (gmina Trzemeszno) doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Ośmioosobowa rodzina straciła dach nad głową.

Kilkadziesiąt par wspólnie bawiło się na sobotnim VII Balu Niepodległości, który odbył się w salach Hotelu Ibis. W ten wyjątkowy wieczór wszystkim przyświecała dobra zabawa przy tej wyjątkowej okazji.

wtorek, 13 listopada 2018 09:44

Pies zginął uderzony przez motocykl

W minioną niedzielę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie doszło do zdarzenia, w wyniku którego o mały włos nie doszło do potrącenia pieszych. Zginął jednak czworonóg prowadzony na smyczy.

wtorek, 13 listopada 2018 00:00

śp. Stanisław Mikołajewski

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 listopada 2018 roku zasnął w Bogu Stanisław Mikołajewski...

wtorek, 13 listopada 2018 00:00

śp. Barbara Walińska

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 listopada 2018 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Barbara Walińska...

wtorek, 13 listopada 2018 11:43

Uruchomią syreny alarmowe

W środę i czwartek w ramach odbywającego się treningu elementów systemu wykrywania i alarmowania, w mieście i na terenie powiatu mogą zostać uruchomione syreny alarmowe.

Temat motywowania osób stosujących przemoc do pracy nad zmianą swojego zachowania, był poruszany w trakcie piątkowej konferencji, jaka odbyła się w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie.

Zarządca drogi wojewódzkiej nr 260 oraz wiaduktu nad torami w centrum miasta, wprowadził ograniczenie tonażu dla pojazdów z ciężkimi ładunkami. 

Strona 1 z 367

Ostatnio dodane