Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

poniedziałek, 21 października 2019 19:46

Wyniki wyboru do Senatu oprotestowane

Do Sądu Najwyższego trafiły protesty wyborcze w sprawie głosów oddanych w okręgu konińskim w wyborach do Senatu. PiS chce ich ponownego sprawdzenia i przeliczenia.

poniedziałek, 21 października 2019 16:10

Narkotyki wykryte podczas kontroli samochodu

Podczas policyjnego patrolu na terenie powiatu gnieźnieńskiego, funkcjonariusze wykryli narkotyki posiadane przez dwóch mężczyzn przesiadujących w samochodzie.

poniedziałek, 21 października 2019 15:00

Potrącenie rowerzysty na ul. Roosevelta

W poniedziałkowy wczesny ranek na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i al. Reymonta doszło do potrącenia kierującego jednośladem. 

poniedziałek, 21 października 2019 14:00

Kilka słów o architekturze gnieźnieńskich kamienic

Autorzy vloga Architecture is a Good Idea przygotowali kolejny materiał na temat architektury trzech budynków, zlokalizowanych przy ul. Chrobrego. Zapraszamy do oglądania!

24 października mija trzydzieści lat, kiedy Jerzy Kukuczka zginął podczas wejścia na Lhotse nową drogą przez słynną, niezdobytą wówczas południową ścianę. Z tej okazji, chcemy zaprosić na pokaz filmu "Jurek" w reżyserii Pawła Wysoczańskiego.

Centrum Kultury „Scena to dziwna” serdecznie zaprasza na Święto Przyjaciół, które odbędzie się w pierwszą niedzielę listopada. Będzie to okazja by wspomnieć dwie osoby, które zapisały się w środowisku fotografów gnieźnieńskich.

poniedziałek, 21 października 2019 11:07

Nadchodzi kolejna Noc Świętych

W wigilię Wszystkich Świętych przez Gniezno ponownie przejdzie procesja z relikwiami świętych i błogosławionych. W tym roku skieruje się ona do kościoła OO. Franciszkanów.

poniedziałek, 21 października 2019 10:53

Senator-elekt podsumował wybory

Wieloletni poseł, a już wkrótce senator, podsumował wyniki wyborów oraz odniósł się do tego, jak będzie wyglądać praca Senatu w kolejnej kadencji.

Tylko 500 złotych kary mogli nałożyć na mieszkańca Gniezna strażnicy miejscy za porzucone do lasu odpady. Drugie tyle otrzymał jeszcze za brak pojemnika na śmieci.
poniedziałek, 21 października 2019 08:14

Zajęcia indywidualne w Akademii Mieszko Gniezno

Akademia Mieszko Gniezno rozszerza swoją ofertę o zajęcia indywidualne. Treningi te przeznaczone są dla młodych zawodników.

Strona 1 z 516

Ostatnio dodane