Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

sobota, 15 grudnia 2018 21:53

Wyłączenia prądu

Enea Operator, Oddział i Rejon Dystrybucji Gniezno informuje, że w związku z pracami konserwacyjnymi oraz prowadzonymi przyłączami, w następnym tygodniu nastąpią wyłączenia prądu w następujących lokalizacjach na terenie Gniezna:

PWiK informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii wodociągu na ul. 3 Maja, w nocy z poniedziałku na wtorek zamknięty zostanie przejazd z centrum na Rondo PCK.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowe popołudnie na szosie w Lesie Jelonek, kilkaset metrów za granicą miasta.

Zakończyła się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Hackathon Hack Heroes. Młodzi programiści z całej Polski tworzyli aplikacje oparte o dane publiczne.

piątek, 14 grudnia 2018 13:19

Turniej Stolotka już trwa!

Rozgrywką najmłodszych miłośników badmintona rozpoczęły się zawody, które rozgrywane są w hali widowiskowo-sportowej. 

piątek, 14 grudnia 2018 12:50

Lodowisko na Rynku już od niedzieli

Już 16 grudnia uruchomione zostanie lodowisko zrealizowane przez mBank na głównym placu miasta. Będzie funkcjonowało do połowy lutego.

Najbliższa niedziela niewątpliwie przysporzy nam wiele emocji, bowiem do pierwszej stolicy Polski przyjedzie ligowy sąsiad Szczypiorniaka Gniezno – MKS Henri Lloyd Brodnica.

piątek, 14 grudnia 2018 12:03

Rozbudowa szpitala - na ile jest ukończona?

W piątkowe przedpołudnie odbyła się wizytacja, w trakcie której można było się zapoznać ze stanem rozbudowy gnieźnieńskiego szpitala oraz remontu SOR.

piątek, 14 grudnia 2018 10:45

Co na weekend 14-16 grudnia?

W trzeci z grudniowych weekendów zaplanowanych jest kilka wydarzeń, które warto odwiedzić. Poniżej przedstawiamy harmonogram imprez, koncertów i spotkań.

piątek, 14 grudnia 2018 09:51

Świąteczne warsztaty w muzeum

W najbliższą niedzielę uczestnicy kolejnej edycji "Zrób to sam w muzeum", będą mogli wykonać ciekawe miniatury z motywami świątecznymi.

Strona 1 z 385

Ostatnio dodane