Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

czwartek, 20 września 2018 13:51

Senioralia już w najbliższą niedzielę

W ostatni dzień nadchodzącego weekendu odbędzie się kolejna edycja Senioraliów - wydarzenia nakierowanego na najstarszych mieszkańców Grodu Lecha.

czwartek, 20 września 2018 00:00

śp. Jadwiga Bogaczyk

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18 września 2018 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami świętymi Jadwiga Bogaczyk...

Mieszkaniec gminy Gniezno, który podczas Biegu Lechitów nie zastosował się do sygnałów dawanych przez policjantkę, a następnie ją potrącił, miał w pojeździe narkotyki.

Już za kilka dni ruszy nowa linia autobusowa, która zepnie ze sobą kilka części miasta. Będzie to możliwe dzięki oddaniu nowej pętli na ul. Kawiary.

czwartek, 20 września 2018 10:39

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej do powiatu

Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej przedstawili swoich kandydatów na radnych do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego. 

W najbliższą sobotę przypada międzynarodowy Dzień bez Samochodu - z tej okazji każdy, kto zostawi swój samochód w garażu i wybierze autobus, może jechać za darmo.

czwartek, 20 września 2018 07:38

Nauczyciele z awansem zawodowym

W środowe południe w Starostwie Powiatowym odbyła się krótka uroczystość wręczenia aktów nadania awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.

W środowe popołudnie odbyło się spotkanie przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, w trakcie którego przedstawiono kandydatury oraz propozycje programowe dla Gniezna.

W środowe południe na stadionie piłkarskim przy ul. Strumykowej lądował śmigłowiec, sprawdzając tym samym teren przed przylotem gości specjalnych w najbliższym czasie.

środa, 19 września 2018 14:03

Ostatnie pożegnanie ks. kan. Ryszarda Balika

W środowe południe odbyły się uroczystości pogrzebowe wieloletniego proboszcza parafii bł. Jolenty. Kapłana na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziły tłumy wiernych.

Strona 1 z 654

Ostatnio dodane