Jesteś tutaj:Sport Zapraszany na rajd Busola
środa, 17 maja 2017 13:07

Zapraszany na rajd Busola

 

Już pod koniec maja odbędzie się wyjątkowy pieszy rajd przygodowy, którego całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Oli Koszeli.

Wydarzenie zaplanowane zostało na sobotę 27 maja i odbędzie się na terenie Lasów Czerniejewskich. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości około 15 kilometrów, w trakcie której są zaplanowane zadania specjalne. Uczestnikami zawodów mogą być drużyny od 2 do 10 osób, w której przynajmniej jedna będzie osobą pełnoletnią.

Każdy z zawodników będzie musiał wziąć ze sobą kompas lub busolę, coś do pisania, naładowany telefon komórkowy, odpowiednią odzież oraz picie i jedzenie na całą trasę. Dokładne informacje co do udziału w wydarzeniu, a także jego przebiegu, znajdują się w regulaminie Busoli, dostępnym poniżej. Zgłoszenia można kierować pod adres: https://elektronicznezapisy.pl/event/1821/signup.html 

Strona społecznościowa na Facebook: Busola

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS