Jesteś tutaj:Sport Zapraszamy na rowerowy rajd Odjazdowy Bibliotekarz
środa, 17 maja 2017 18:03

Zapraszamy na rowerowy rajd Odjazdowy Bibliotekarz

 
Zapraszamy na rowerowy rajd Odjazdowy Bibliotekarz archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę z gnieźnieńskiego Rynku wystartuje czwarty rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz. Tym razem uczestnicy udadzą się do Trzemeszna.

Wyprawa tradycyjnie rozpocznie się na głównym placu miasta - 20 maja o godzinie 9:30. Uczestnicy będą mieli do przejechania 45 kilometrów przez Lubochnię, Krzyżówkę, Miaty - a z powrotem przez Strzyżewo Kościelne i Wełnicę do Gniezna.

Ponadto, w trakcie tej wyprawy zaplanowano dodatkową atrakcję - po dojeździe do Trzemeszna wszyscy będą mieli okazję wejścia do podziemi bazyliki pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Oprócz tego dla każdego uczestnika przewidziany jest posiłek (zupa grochowa z wkładką) oraz inne smakołyki. Ponadto - dla chętnych: malowanie twarzy, teatrzyk kamishibai, wymiana książek. Zgłoszenia są przyjmowane do 18 maja - więcej informacji można znaleźć w regulaminie.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS