Jesteś tutaj:Sport III Turniej Taneczny dla Przedszkolaków "Mali Mistrzowie Tańca"
czwartek, 18 maja 2017 10:35

III Turniej Taneczny dla Przedszkolaków "Mali Mistrzowie Tańca"

  mn
III Turniej Taneczny dla Przedszkolaków "Mali Mistrzowie Tańca" zdjęcie nadesłane

Już po raz trzeci na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli, uczestnicząc w trzecim turnieju tanecznym dla przedszkolaków "Mali Mistrzowie Tańca".

Celem turnieju jest propagowanie wśród dzieci idei zainteresowania tańcem, rozwijanie zdolności oraz predyspozycji tanecznych i ich wyrażenie w toku prezentacji scenicznych przed szerszą publicznością. Konkurs, jak co roku został zorganizowany przez nauczycielki z Przedszkola nr 5, a w zmaganiach tanecznych wzięły udział dzieci z przedszkoli nr 1, 3, 5, 6, 8, 9, 12 i 13.

Potyczki przedszkolaków oceniało jury, w składzie: P. Paulina Lewandowska - instruktor MOK-u, P. Joanna Janas - wicedyrektor Przedszkola nr. 3 oraz Pani Magdalena Czekalska - przedstawiciel rodziców. Już w pierwszych minutach konkursu widzów rozgrzały dzieci z Przedszkola nr 1 brawurowo wykonując układ taneczny do utworu "Let's twist again", a potem atmosfera już tylko rosła. Turniej zakończył występ grupy Blue Stars z Przedszkola nr 13 w Gnieźnie wykonując taniec do utworu Charlie Putha  "Marvin Gaye", który ostatecznie, decyzją jury,  okazał się być najlepszym występem. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone otrzymując upominki  zakupione przez Radę Rodziców Przedszkola nr. 5 w Gnieźnie.  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane