Jesteś tutaj:Sport Kolejny triumf zawodniczki Kijkowego Trzemeszna
poniedziałek, 17 lipca 2017 12:34

Kolejny triumf zawodniczki Kijkowego Trzemeszna

  mn
Kolejny triumf zawodniczki Kijkowego Trzemeszna zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę odbyła się druga odsłona Pucharu Wielkopolski, w której udział wzięła zawodniczka Kijkowego Trzemeszna Agnieszka Kędzierska.

Tym razem kijkarze zawitali do Okonka, gdzie do wyboru mieli dystans 5 i 10 km. Trzemesznianka ponownie zmierzyła się z pięciokilometrową trasą, do pokonania której potrzebowała 35 minut i 13 sekund. Ten doskonały rezultat pozwolił jej na zajęcie I miejsca wśród kobiet oraz w swojej kategorii wiekowej. Nasza reprezentantka mocno odczuła trudy rywalizacji, gdyż przez cały odcinek  zmuszona była odpierać mocne ataki rywalki. Wysoce zdeterminowana Agnieszka do ostatnich metrów zachowała zimną krew i nie pozwoliła odebrać sobie zwycięstwa. Tym bardziej wyczyn ten jest godny uznania i pochwały. Uzyskany wynik dał jej też wysokie XVII miejsce w klasyfikacji generalnej. W zawodach udział wzięły 134 osoby, w tym 64 kobiety.

Organizatorem Pucharu Wielkopolski jest Polska Federacja Nordic Walking. Ostatnią imprezą zaliczaną do cyklu są zawody w Śremie, które odbędą się 20 sierpnia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS