piątek, 11 sierpnia 2017 08:59

Sprawdzian na 1000 m w trakcie Czwartku Biegowego

  mn
Sprawdzian na 1000 m w trakcie Czwartku Biegowego zdjęcie nadesłane

Wczoraj odbył się kolejny trening z cyklu Czwartki Biegowe, który organizowany jest w Strefie Aktywnego Wypoczynku przy ul. Parkowej. 

Na spotkaniu pojawiło się 16 osób, które mimo upalnego dnia,  postanowiły sprawdzić swoją aktualną formę w przygotowaniach do 40. Biegu Lechitów. Trening prowadzili: Andrzej Krzyścin (sześciokrotny zwycięzca Biegu Lechitów) oraz Klaudiusz Kozłowski (zwyciężał w Biegu Lechitów dwa razy). Łącznie, w Biegu Lechitów,  obaj zawodnicy stawali 21 razy na podium. W ramach treningu Klaudiusz z Andrzejem przeprowadzili na bieżni tartanowej Gimnazjum nr 2 sprawdzian na 1000 m. Uczestnicy treningu zostali podzieleni na 4 grupy biegnące na wyniki 4'00", 3"30", 3"20" i najszybsza na 3'00".

Pod koniec września, już po 40. Biegu Lechitów, na kolejnym Czwartku Biegowym sprawdzian na 1000 m zostanie powtórzony - tym razem nad Jeziorem Jelonek. Zawodnicy będą mogli porównać jak jest różnica między biegiem po tartanie a asfalcie oraz bez ostrych wiraży.

Wszystkich chętnych do wspólnego biegania zapraszamy już 24 sierpnia na kolejny Czwartek Biegowy. Zbiórka o godz. 18:00 w Strefie Aktywnego Wypoczynku (za Kauflandem). W programie OWB3 (Ogólna Wytrzymałość Trzeciego Stopnia). Treningi z cyklu Czwartki Biegowe są ogólnodostępne, bezpłatne dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane