wtorek, 10 października 2017 15:56

Pojedź z Wilkami na inaugurację!

  mn
Pojedź z Wilkami na inaugurację! archiwum redakcji

Sezon zbliża się wielkimi krokami - zespół Szczypiorniaka Gniezno, występujący w Wielkopolskiej Lidze Piłki Ręcznej, na inauguracje sezonu wybiera się do Gorzowa na mecz z miejscową Stalą.

Dla sympatyków żużla może to być nie lada gratka, gdyż jest to ten sam klub, lecz sekcja piłki ręcznej znanej w świecie speedway'a Stali Gorzów. Działacze klubu zapraszają do wspólnego wyjazdu, aby kibicować Wilkom na trybunach. Czekają na zgłoszenia chętnych w prywatnej wiadomości na Facebooku Szczypiorniak Gniezno lub na mailu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ilość miejsc jest ograniczona. Kibice nie płacą za wyjazd pod warunkiem, że będzie słyszany głośny doping - zapowiadają działacze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane