środa, 11 października 2017 09:39

Najważniejszy mecz sezonu już w sobotę

 
Najważniejszy mecz sezonu już w sobotę zdjęcie nadesłane

Już 14 października, na stadionie przy ul. Strumykowej, odbędzie się najważniejsze spotkanie ligowe w tym sezonie. 

W sobotę o godzinie 15:00 MKS Mieszko Gniezno podejmie na własnym boisku wicelidera tabeli - Tarnovię Tarnowo Podgórne. Drużyna gości do tej pory odnotowała na własnym boisku jedną porażkę 0:1 z Unią Swarzędz oraz remis z Gromem Plewiska (1:1), wygrywając wszystkie pozostałe spotkania. Na ostatnim z nich, znokautowała ostatnią w tabeli Pogoń Łobżenica 6:0. Teraz przyjdzie się zmierzyć w dwunastej kolejce IV ligi wielkopolskiej grupy północ.

Spotkanie niezwyciężonego do tej pory lidera tabeli z wiceliderem zapowiada się więc emocjonująco, a działacze klubu liczą na silny doping kibiców. Wstęp na mecz - 8 zł normalny, 5 zł ulgowy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane