środa, 08 listopada 2017 19:24

Pierwsza edycja Grand Prix Trzemeszna za nami

  mn
Pierwsza edycja Grand Prix Trzemeszna za nami zdjęcie nadesłane

4 listopada 2017 roku Fundacja Aktywne Trzemeszno zainaugurowała w Gołąbkach IV Grand Prix Trzemeszna w biegach.

Wyjątkowo sprzyjająca aura pozwoliła wielu zawodnikom osiągnąć bardzo dobre wyniki sportowe.W biegu na 10 km wśród kobiet wygrała reprezentantka BOLT Trzemeszno Aneta Bartkowska,przed Violettą Mróz i Agnieszką Mielecką.Wśród Panów zwycięzcą został Paweł Rezulak z Witkowo Biega przed Tomaszem Szajdą  i Adamem Pilarskim.

Najbardziej zacięta rywalizacja tym razem rozegrała się w kategorii nordic walking, dopiero ostatnie metry zdecydowały o zwycięstwie. Wśród kobiet wygrała Agnieszka Kędzierskareprezentująca Kijkowe Trzemeszno przed Kamilą Kolberg i Małgorzatą Kozakowska. Natomiast Bohdan Stepniak z Poznania został zwycięzcą w kategorii mężczyzn przed Łukaszem Jóźwiakiem i Tomaszem Szymańskim.

Pełne wyniki biegu i NW na stronie www.aktywnetrzemeszno.pl. Najbardziej radosną częścią były jak zwykle biegi dziecięce, rozgrywane na dystansach od 70 m do 1000 m. 

Wszystkim zwycięzcom małym i dużym gratulujemy, a wszystkim biegaczom dziękujemy za przybycie. Dziękujemy też wolontariuszkom za konkretną i dobrą współpracę. 2 bieg IV GP już 9 grudnia 2017. Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego trybu życia  do Gołąbek.

Projekt realizowany przez Fundację Aktywne Trzemeszno przy wsparciu Miasta i Gminy Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane