czwartek, 09 listopada 2017 15:15

Car Gwarant nowym sponsorem tytularnym Startu Gniezno!

 
Car Gwarant nowym sponsorem tytularnym Startu Gniezno! fot. Rafał Wichniewicz

Otwiera się kolejny rozdział w działalności beniaminka I ligi. W czwartek GTM Start podpisał roczną umowę z nowym sponsorem tytularnym.

Na te informacje na pewno z niecierpliwością czekało wielu kibiców. W czwartkowe popołudnie 9 listopada w siedzibie Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego "Start" dokonano podpisania umowy między władzami klubu a przedstawicielami firmy Car Gwarant Service, która w nadchodzącym sezonie 2018 będzie sponsorem tytularnym Startu Gniezno. 

Jak przekazał prezes klubu Tomasz Wojciechowski: - Cieszy nas podjęcie rozmów i podpisanie umowy, która zapewni nam wsparcie w rozgrywkach I ligi. Do tej pory filarami głównymi był samorząd, kibice oraz sponsorzy, a na chwilę obecną mamy gwarancję firmy, która rozpoczyna z nami współpracę. Do nowego sezonu chcemy przystąpić bardziej zmotywowani i przygotowani finansowo. Mamy nadzieję i wierzymy w to mocno, że spełnimy oczekiwania naszego nowego partnera. 

Jak przekazał właściciel firmy Krzysztof Grabarczyk, Car Gwarant Serviceod kilku lat rozwija działalność na rynku motoryzacyjnym, a wsparcie gnieźnieńskiego klubu jest kolejnym etapem tworzenia polityki firmy. Jak dodano, rozmowy w sprawie sponsoringu nie trwały zbyt długo, a ponadto umowa, mimo rocznego obowiązywania, może zostać wydłużona także o kolejne trzy lata. Oznacza to też iż w najbliższym sezonie klub będzie występował pod nazwą Car Gwarant Start Gniezno.

3 komentarzy

  • Link do komentarza EagleEye piątek, 10 listopada 2017 16:14 napisane przez EagleEye

    Te Rafael proszę Cię nie rozśmieszaj mnie.Kupiłeś auto z uzywanym zawieszeniem a firma gwarancyjna po uszkodzeniu wymienila Ci na nowe. Wow to po co wogóle salony samochodowe jak w Pierwszej Stolicy Polski moźna kupic 'uźywane" auto z gwarancją i miec lepiej niź w ASO.Nie no wiekszej nie powiem co .... nie slyszalem. Wiem wiem auta z zagranicy (Francja,Belgia oraz Luxemburg) sa lepsze bo tam nie sa uźywane jako auta do wynajęcia lub innych wszytkim wiadomych celów komercyjnych

  • Link do komentarza Rafael czwartek, 09 listopada 2017 19:51 napisane przez Rafael

    Te rezygiusz ! A co ma jedno do drugiego ? Wiedzieć jakie auto się kupuje to jedno a mieć na nie gwarancję to drugie . Kupiłem auto w naszym mieście z gwarancją uległo usterce akurat zawieszenie A firma gwarancyjna akurat nie ta o której mowa w artykule wymieniła mi je w ramach gwarancji wiec super. Zanim coś napiszesz to pomyśl i sprawdź.

  • Link do komentarza rezigiusz czwartek, 09 listopada 2017 15:49 napisane przez rezigiusz

    "Auta z gwarancją" beka tygodnia dosłownie.Troche kiepsko bo w 2018 juz kazdy potencjalny klient auta uzywanego czy to z Polski czy z zagranicy po numerze VIN bedzie wiedzial z CEPIK-u 2.0 tyle informacji o danym aucie wraz z zdjeciami z kolizji danego auta ze wątpie czy ta tzw. gwarancja cokolwiek pomoźe.Gwarancje na auto daje tylko i wyłacznie producent a nie jakis tam "złomiarz". Tyle w tej kwestji

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane