Jesteś tutaj:Sport Andrzej Hurysz wicemistrzem świata w kulturystyce
środa, 15 listopada 2017 07:06

Andrzej Hurysz wicemistrzem świata w kulturystyce

 
Andrzej Hurysz Andrzej Hurysz fot. Sylwester Szymczuk / www.sylwesterszymczuk.pl

Przed kilkoma dniami w trakcie Mistrzostw Świata Juniorów i Weteranów odbywających się w Bistrice w Rumunii, gnieźnianin Andrzej Hurysz zdobył tytuł wicemistrza świata w kulturystyce.

Zawody o światowej randze przyciągnęły kilkuset zawodników z całego świata. Wśród grupy kilkudziesięciu Polaków był także Andrzej Hurysz z Gniezna, który startował z kategorii wiekowej Master Men's Bodybuilding 40-44 years up to 70 kg. W trakcie trzydniowych mistrzostw, zdobył on tytuł wicemistrza w swojej kategorii, ustępując jedynie Francuzowi Laurentowi Ferrari.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane