czwartek, 07 grudnia 2017 11:36

Startowcy zagoszczą na Jarmarku Bożonarodzeniowym

  mn
Startowcy zagoszczą na Jarmarku Bożonarodzeniowym archiwum redakcji

Fani czerwono-czarnych będą mieli okazję, przy odwiedzeniu jarmarku bożonarodzeniowego, spotkać się także z żużlowcami Startu Gniezno.

Na piątek zaplanowana została gala „Orły Startu 2017” w trakcie której działacze GTM Start podziękują sponsorom oraz partnerom za współpracę w sezonie 2017. Ponadto zaprezentowana zostanie cała kadra Car Gwarant Start Gniezno jaką będziemy oglądać na torach pierwszej ligi w przyszłym roku. Gala odbywająca się w Vehikule dostępna jest tylko na specjalne zaproszenia, a kibice będą mogli śledzić jej przebieg za pośrednictwem transmisji live dostępnej na naszej stronie, profilu klubu na FB Nie oznacza to jednak, że fani nie będą mieli możliwości aby spotkać się ze swoimi ulubieńcami.

Zespół Car Gwarant Start Gniezno pojawi się na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który zainaugurowany został na gnieźnieńskim Rynku w „Mikołajki”. Czerwono-czarni zagoszczą tam w piątek około godziny 17.00. Dla kibiców będzie to okazja do swobodnych rozmów z zawodnikami, zdobycia autografów czy też wykonania pamiątkowych zdjęć. Wcześniej żużlowcy będą mieć sesję fotograficzną w „Fotoplastyce”. W planach piątkowych zajęć jest także analiza składu budowy ciała i wspólny posiłek drużyny.

Do Gniezna przyjedzie cały zespół – swoją wizytę w Pierwszej Stolicy potwierdzili Szwedzi Kim Nilsson, Oliver Berntzon oraz posiadający umowę warszawską Filip Hjelmland. Będzie również Chorwat Jurica Pavlic i Czech Eduard Krcmar, a także krajowi zawodnicy – Mirosław Jabłoński, Marcin Nowak, Adrian Gała i młodzieżowcy – Damian Stalkowski, Maksymilian Bogdanowicz, Norbert Krakowiak oraz Weronika Burlaga.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane