Jesteś tutaj:Sport Kijkowe Trzemeszno nie zamierza zwalniać
poniedziałek, 08 stycznia 2018 11:43

Kijkowe Trzemeszno nie zamierza zwalniać

  mn
Kijkowe Trzemeszno nie zamierza zwalniać zdjęcie nadesłane

Pierwszy weekend nowego roku okazał się pracowity, a zarazem niezwykle udany dla reprezentantek Kijkowego Trzemeszna.

W sobotę 6 stycznia cztery trzemesznianki wybrały się do Wapna, leżącego w powiecie wągrowieckim. Tam wzięły udział w II Biegu Trzech Króli, w ramach którego rozegrano zawody nordic walking na dystansie 5 km. W stawce 29 zawodników trzemeszeński team wywalczył wysokie miejsca a uzyskane rezultaty pozwoliły zająć całe podium w kategorii kobiet. Pierwsze miejsce zdobyła Agnieszka Kędzierska (35,07 min.), druga była Magdalena Rosińska (36,36 min.) a trzecia lokata przypadła Marzenie Stankowskiej (37,18 min.). Na piętnastej pozycji w kategorii open zawody ukończyła Iwona Wiśniewska (39,40 min.).

Start i metę usytuowano na terenie Zespołu Szkół przy ul. Mickiewicza w Wapnie. Organizatorami rywalizacji byli – „Maratończyk” Maciej Łucyk, Maratończyk Pomiar Czasu Anna Kulikowska oraz Klub Biegacza „Maratończyk” Poznań.

W niedzielę 7 stycznia Agnieszka Kędzierska i Kamila Kolberg zameldowały się na starcie Biegu dla Pawła. Impreza ta miała charakter charytatywny i odbyła się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Do pokonania był dystans o długości 5 kilometrów. Trzemeszeńskie zawodniczki przemierzyły ten odcinek w swoim stylu i kolejny raz mogły cieszyć się miejscem na podium. Agnieszka zajęła drugie miejsce a Kamila była trzecia.

Organizatorami tej imprezy byli – In Loft Pracownia Aranżacji Wnętrz, LIFE+ oraz Fundacja Odjazdowo Nieograniczeni.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane