wtorek, 09 stycznia 2018 16:04

Czwartkowy Szczypiorniak - amatorskie granie w piłkę ręczną

  mn
Czwartkowy Szczypiorniak - amatorskie granie w piłkę ręczną zdjęcie nadesłane

Po dłuższej przerwie Klub Sportowy Szczypiorniak Gniezno powraca do organizacji amatorskich spotkań z sympatykami piłki ręcznej pt. Czwartkowy Szczypiorniak. Celem projektu jest integracja środowiska sportowego, a także wspólna zabawa w "szczypiorniaka".

Pierwszy raz w tym roku Czwartkowy Szczypiorniak odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 18:30 na nowej hali Gimnazjum nr 1 przy ul. Świętokrzyskiej. Wstęp jest bezpłatny - zaproszone są wszystkie osoby powyżej 16. roku życia, kobiety i mężczyźni, bez względu na umiejętności.

Wydarzenie potrwa 90 min. Składać się będzie z rozgrzewki i gry.Aby wziąć w nim udział należy zgłosić się poprzez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgaV5aOdLTUIwcTjHKJLGE89PsiBo4kN9H71jYP_LhBE1O6g/viewform

Link do wydarzenia na Facebook'u:
https://www.facebook.com/events/393909524369459/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane