środa, 10 stycznia 2018 10:01

Półkolonie na basenie

  GOSiR
Półkolonie na basenie źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w półkoloniach „na sportowo”, które będą odbywały się w 5-cio dniowych turnusac,h trwających od poniedziałku do piątku w okresie ferii zimowych.

Pierwszy  turnus zorganizowany zostanie w terminie  12 - 16 lutego, a drugi  w terminie 19 - 23 lutego 2018 roku. Zajęcia będą prowadzone w godzinach 9:00 – 15:00   na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Bł. Jolenty 5.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 - 14 lat, a zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych 7 - 9 lat oraz 10 - 14 lat. Cena turnusu wynosi 199 złotych. Wszyscy uczestnicy półkolonii muszą na każde zajęcia przynosić stroje kąpielowe i czepki oraz stroje sportowe.

Program półkolonii i formularz zgłoszeniowy dziecka oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. /61/ 424 86 04, codziennie w godzinach otwarcia basenu lub na stronie internetowej www.basengniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane