środa, 10 stycznia 2018 17:27

Ruszają spotkania biznesowe z GTM Start

  GTM Start
Ruszają spotkania biznesowe z GTM Start archiwum redakcji

Z początkiem roku informowaliśmy o nowym projekcie marketingowym GTM Start Gniezno - we współpracy z doświadczoną firmą Sports Business Club z Grudziądza ruszamy ze "Śniadaniami biznesowymi". Pierwsza edycja odbędzie się 19 stycznia.

Zaplanowany na piątek event poprowadzi gość specjalny - będzie nim znany ze stacji NC+ prezenter Tomasz Dryła. Pojawią się również goście VIP w osobach Michała Powałowskiego - zastępca Prezydenta Miasta Gniezna oraz Mirosław Jabłoński - kapitan Car Gwarant Start Gniezno.

Na wydarzeniu przedsiębiorca będzie mógł zaprezentować działania swojej firmy i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wstęp na pierwszą odsłonę wydarzenia, które będzie miało charakter cykliczny, wiąże się z odpłatnością w kwocie 60 zł za osobę (90 zł za parę). W tej cenie kolacja złożona z dwóch dań, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, bufet w formie szwedzkiego stołu, kawa/herbata. Do dyspozycji gości oddamy bezpłatny bowling.

Szczegóły wydarzenia: I Edycja Spotkań Biznesowych dla Przedsiębiorców z Gniezna i okolic!

Zapraszamy - gospodarzem I edycja Spotkań Biznesowych dla Przedsiębiorców z Gniezna i okolic będzie Hotel NEST. (Gniezno, ul. Sobieskiego 20). Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc - kontakt: 883-580-510.

3 komentarzy

  • Link do komentarza ?????????????????/ piątek, 12 stycznia 2018 10:14 napisane przez ?????????????????/

    nie znam żadnego prezentera ze stacji NC+ , czy to dobrze ?

  • Link do komentarza rezigiusz piątek, 12 stycznia 2018 08:47 napisane przez rezigiusz

    Tylko źeby po tych śniadaniach biznesowych nie wystąpił efekt "churn" bo efekt moźe być odwrotny od oczekiwanego.

  • Link do komentarza elemeledudki czwartek, 11 stycznia 2018 20:44 napisane przez elemeledudki

    Rozumie i mam nadzieję iź ta firma z Grudziądza o polsko brzmiącej nazwie Sports Buissnes Club na owo "śniadanie biznesowe" przywozi z sobą catering i organizujee te spotkania bez pobierania wynagrodzenia(sarkazm). Nie no widze iź właściciele,sponsor oraz UM myślą iź ludzie w Pierwszej Stolicy Polski są ułomni i polecą zaraz na te PR-owskie zagrywki. Ciekawe czy spłacono juź poprzednie zobowiązania i to nie małe. Proszę mi wierzyć lub nie ale dziwię się szefowi Magistratu iź wyrzuca publiczne pieniądze w sport kilku zadufanych w sobie panów którzy to myślą iź zawita do nas PGE Ekstraliga.Jak poprzednia przygoda się skończyła wszyscy wiedzą. Proszę bardzo jeźeli panowie maja swoje pieniądze "no problem" ale od publicznej kasy łapki "wara" !!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane