Jesteś tutaj:Sport Zatańczyli zumbę dla WOŚP
niedziela, 14 stycznia 2018 10:30

Zatańczyli zumbę dla WOŚP

 
Zatańczyli zumbę dla WOŚP fot. Rafał Wichniewicz

W ruchu i w dobrym humorze - sposobów, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jest sporo, a w akcję zaangażowało się wiele organizacji działających na terenie Gniezna - m.in. Zumba Fitness Gniezno.

Inicjatywą tańca przy energicznych rytmach, niejednokrotnie wspierano różne akcje charytatywne na terenie naszego miasta. Nie jest zaskakującym więc, że Zumba Fitness Gniezno włączyło się także w kolejny finał WOŚP, zapraszając do wspólnej zabawy wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie, które odbywa się do godziny 12:00 w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (popularnie "Medyk"), przyciągnęło sporą grupę osób, chcących w ten sposób włączyć się aktywnie do tego wydarzenia.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane