niedziela, 14 stycznia 2018 11:36

Pobiegli i pomaszerowali dla WOŚP

 
Pobiegli i pomaszerowali dla WOŚP fot. Rafał Wichniewicz

Spora grupa gnieźnian wzięła w dwóch biegowo-marszowych inicjatywach, które odbyły się w niedzielne przedpołudnie nad Jeziorem Winiary.

14 stycznia w Gnieźnie, podobnie jak i w całym kraju, przebiega pod znakiem serduszka WOŚP. Od samego rana odbywają się różne wydarzenia, zorganizowane z tej okazji, także na terenie Gniezna. Pierwszą z nich był marsz nordic walking, do którego o 9:00 (oraz w kolejnych minutach) wystartowało w sumie kilkudziesięciu ochotników, a dwie godziny później wyruszył bieg "Policz się z cukrzycą", na którym stawiła się prawie setka gnieźnian. Bez kategorii, bez wyników, ale dla jednego celu, zdecydowali się przebiec cztery okrążenia (10 kilometrów), wspierając całą akcję. Wkrótce po tym odbędzie się licytacja fantów na rzecz WOŚP oraz wspólna kąpiel w jeziorze z Królewskimi Morsami Gniezno.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane