Jesteś tutaj:Sport Bieg survivalowy „Tylko dla orłów”
środa, 07 lutego 2018 19:14

Bieg survivalowy „Tylko dla orłów”

  mnopr
Bieg survivalowy „Tylko dla orłów” źródło: Tylko dla Orłów

Już za trzy miesiące w Gnieźnie odbędzie się bieg survivalowy "Tylko dla orłów". Organizatorzy zachęcają do podjęcia trudnego wyzwania.

We wtorek 1 maja na terenie toru motocrossowego na os. Kokoszki, odbędzie się pierwsza edycja survivalowego biegu, skierowanego do osób wymagających dużego wysiłku, przeszkód oraz innych trudnych zadań na trasie. Sama edycja imprezy podzielona będzie na trzy dystanse: 

  • Wersja dla Piskląt - dzieci 4-11 lat, 750 metrów
  • Wersja dla Jastrzębi - 1 pętla, dla początkujących, 6,5 kilometra
  • Wersja dla Orłów - 2 pętle + dodatkowe przeszkody dla zaawansowanych, 13 kilometrów

Na trasie biegu zaplanowane są przeszkody naturalne i sztuczne, czyli zbudowane np. z opon, słomy, siatki itp. 

Ruszyły już zapisy na wydarzenie, którego organizatorem jest BB Solution oraz Stowarzyszenie 4HUMAN, a więcej informacji, regulamin oraz cennik można odnaleźć na stronie internetowej Bieg dla Orłów oraz na Facebooku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane