Jesteś tutaj:Sport Zawodniczka PS Gniezno wygrała konkurs WZPN
niedziela, 11 lutego 2018 09:51

Zawodniczka PS Gniezno wygrała konkurs WZPN

  mn
Zawodniczka PS Gniezno wygrała konkurs WZPN zdjęcie nadesłane

Zawodniczka Piłkarskiej Szkółki Gniezno wygrała w fantastycznym stylu konkurs ogłoszony przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Zadanie, skierowane do zainteresowanych, było bardzo proste - wystarczyło odpowiedzieć, czym jest dla uczestnika konkursu piłka nożna, a nagrodą była oryginalna piłka MŚ w Rosji. Jak się okazało bezkonkurencyjna w tym temacie była Oliwia Haja z gnieźnieńskiej akademii. Link do jej "rapowej" odpowiedzi zobaczyć można na stronie PS Gniezno na Facebooku.

Jeśli tylko ktoś chce dołączyć tak jak Oliwia do Piłkarskiej Szkółki Gniezno, serdecznie zapraszamy zarówno chłopaków jak i dziewczyny. Więcej informacji pod nr. tel 534-815-267 lub na stronie internetowej ; psgniezno.futbolowo.pl 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane