środa, 28 lutego 2018 07:38

„Speedway na lodzie” – w niedzielę do Kłecka!

 
„Speedway na lodzie” – w niedzielę do Kłecka! zdjęcie nadesłane
Na rozpoczęcie treningów żużlowców Car Gwarant Start Gniezno na owalu przy Wrzesińskiej 25 musimy jeszcze poczekać. Dla wszystkich spragnionych warkotu żużlowych motocykli przygotowano jednak niespodziankę - niskie temperatury utrzymujące się za oknami umożliwiają organizację turnieju w żużlu na lodzie! Taka właśnie impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę – wszystkich sympatyków speedway zapraszamy do Kłecka! Początek o godzinie 13.00.

 

W planach organizatorów jest występ około 12 zawodników. Będą oni walczyć o puchary ufundowane przez Burmistrza Gminy Kłecko Adama Serwatkę. Dokładną listę startową uczestników niedzielnych zawodów przedstawimy w czwartek. Impreza będzie miała formułę turnieju indywidualnego, a na specjalnie wytyczonym torze nie zabraknie m.in. profesjonalnej maszyny startowej, używanej na zawodach przy Wrzesińskiej 25. O właściwe ustawienie zawodników pod taśmą zadba Roman Szterba.
 
Na miejscu turnieju dostępne będzie stoisko gastronomiczne serwujące gorącą herbatę, popcorn oraz kiełbaskę z grilla. Wśród kibiców nie zabraknie klubowej maskotki GTM Start Gniezno, popularnego Orzełka.
 
Na miejsce wydarzenia od strony Gniezna dojechać można na dwa sposoby. Ulicą Karniszewską i następnie w Majdany lub też tak jak prowadzi droga krajowa do Wągrowca i wtedy przed stacją paliw Hawa skręcamy w prawo. Dokładna lokalizacja na poniższej mapce.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane