środa, 28 lutego 2018 09:10

Nowy nabór dziewczyn do Piłkarskiej Szkółki Gniezno

  mnopr
Nowy nabór dziewczyn do Piłkarskiej Szkółki Gniezno zdjęcie nadesłane

Działacze PS Gniezno poinformowali o kolejnym nowym naborze uzupełniającym do szkółki piłki nożnej.

Do udziału w treningach zaproszone są wszystkie dziewczynki, które chcą pograć w piłkę nożną pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Prowadzone są dwie różne grupy dziewczyn rocznik 2002-2004 oraz rocznik 2005-2007. Młodsze zaproszone są do grupy "kidsów", gdzie grają razem z chłopakami.

- Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez gry i zabawy już od najmłodszych lat. Uczestniczymy w różnego rodzaju rozgrywkach i zdążyliśmy mimo krótkiego okresu działalności wypromować swoje zawodniczki  do Reprezentacji Wielkopolski czy też do przedsionka Reprezentacji Polski  jaką jest Letnia Akademia Młodych Orlic. Już niebawem otwieramy nowy oddział w innej miejscowości o czym poinformujemy szerzej na naszej stronie internetowej - informują działacze PS Gniezno.

Jeśli tylko ktoś chce dołączyć do obecnych zawodniczek PS Gniezno, więcej informacji mogą uzyskać pod nr tel. 534-815-267 lub na stronie internetowej : psgniezno.futbolowo.pl i na Facebooku.

 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane