sobota, 03 marca 2018 09:12

„Speedway na lodzie” – poznaliśmy obsadę

  mn
„Speedway na lodzie” – poznaliśmy obsadę zdjęcie nadesłane
W najbliższą niedzielę nad jeziorem w Kłecku odbędą się zawody w żużlu na lodzie. Początek o godzinie 13.00.
Zawodnicy walczyć będą o puchary fundowane przez Burmistrza Gminy Kłecko Adama Serwatkę. Dziś poznaliśmy oficjalną listę startową – wśród uczestników między innymi bardzo dobrze znany w Gnieźnie, były zawodnik gnieźnieńskiego Startu Wojciech Lisiecki. Stawkę uzupełnią amatorzy z Gniezna, Bydgoszczy oraz Torunia. Organizatorzy szykują także niespodziankę w postaci gościa specjalnego, ale o szczegółach będą mogli przekonać się wszyscy ci, którzy w niedzielne popołudnie pojawią się w Kłecku.
 
Pełna lista startowa przedstawia się następująco:
1. Wojciech Lisiecki (Olimpia Niewolno)
2. Krzysztof Urban (Old Boys Bydgoszcz)
3. Romuald Lisiecki (Olimpia Niewolno)
4. Dawid Wiwatowski (Gabo Toruń)
5. Rafał Romaniak (Ginger Team)
6. Mariusz Kabaciński (AKŻ Waleczne Orły Gniezno)
7. Błażej Skrzeszewski (AKŻ Waleczne Orły Gniezno)
8. Michał Bartoszak (Old Boys Bydgoszcz)
9. Sławomir Zobel (Ginger Team)
10.
11. Mirosław Błażejewicz (Gabo Toruń)
12. Przemysław Nowak (AKŻ Waleczne Orły Gniezno)
13.
 
Wyścigi odbywać się będą w trzyosobowym zestawieniu. Na zasadniczą część składa się trzynaście biegów. Organizatorzy przygotowali dla kibiców programy zawodów, które ułatwią śledzenie rywalizacji. Przypomnijmy, że na miejscu turnieju dostępne będzie stoisko gastronomiczne serwujące gorącą herbatę, popcorn oraz kiełbaskę z grilla. Nie zabraknie klubowej maskotki GTM Start Gniezno, popularnego Orzełka oraz motocykla żużlowego do pamiątkowych zdjęć. W próbnych jazdach na lodzie zaprezentuje się ośmiolatek na motocyklu typu pitbike.
 
Na miejsce wydarzenia od strony Gniezna dojechać można na dwa sposoby. Ulicą Karniszewską i następnie w Majdany lub też tak jak prowadzi droga krajowa do Wągrowca i wtedy przed stacją paliw Hawa skręcamy w prawo. Dokładna lokalizacja na poniższej mapce.

1 komentarz

  • Link do komentarza Piotr Fischer sobota, 03 marca 2018 22:23 napisane przez Piotr Fischer

    Szanowni Państwo - mówią, ze cudów nie ma, a są. Skoro może być żużel na lodzie w Kłecku, to może być również hokej na lodzie ( SP 10 Gniezno ) i skoki narciarskie ( SP 12 Gniezno ) w Gnieźnie. Pozdrowienia dla organizatorów.
    P.S. Panie Budasz, Pan się nie boi, hokej na lodzie i skoki narciarskie za Panem stoją - Tomasz Budasz, Michał Powałowski, Marian Pokładecki, Michał Glejzer muszą odejść.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane