sobota, 03 marca 2018 17:25

MKK triumfuje w Olsztynie i wspina się w tabeli

 
MKK triumfuje w Olsztynie i wspina się w tabeli archiwum redakcji

Praktycznie taką samą przewagą nad rywalem, zakończył się sobotni mecz Sklepu Polskiego MKK Gniezno, który tym razem udał się na rewanż do Olsztyna.

Przypomnijmy iż tydzień temu gnieźnianie podejmowali w swojej hali Stomil Olsztyn, który w tym sezonie na boisku odniósł 17 porażek i 8 zwycięstw, zajmując tym samym 11 pozycję w tabeli. Zaległy mecz zakończył się zwycięstwem, okupionym mimo wszystko sporym wysiłkiem, 82:61 dla Sklepu Polskiego MKK Gniezno.

W sobotę 3 marca "Orły" udały się na spotkanie rewanżowe do Olsztyna, gdzie po początkowo bardzo wyrównanej grze, ostatecznie miejscowy Stomil musiał uznać siłę gości. Dobrze to pokazała pierwsza kwarta, zakończona rezultatem 27:23 dla gnieźnian, ale już do połowy ten dystans był stopniowo zwiększany - 38:49 po drugiej i 52:69 po trzeciej kwarcie.

Seria celnych rzutów w ostatniej części meczu tylko potwierdziła dobrą kondycję gnieźnian, którzy zamknęli spotkanie wynikiem 97:68. Tym samym Sklep Polski MKK Gniezno z rezultatem 15 zwycięstw i 10 porażek zajmuje obecnie 4 pozycję w tabeli, choć trzeba jeszcze poczekać na wyniki spotkań innych drużyn, które odbędą się w najbliższych dniach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane