piątek, 16 marca 2018 10:05

Wiosenne kursy pływania z GOSiR-em

 
Wiosenne kursy pływania z GOSiR-em archiwum redakcji

Wszystkim, którzy chcą zadbać o swoją kondycję i lepsze samopoczucie, oraz sylwetkę proponujemy ruch w wodzie i naukę pływania lub doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach pływania, które ruszają 7 i 8 kwietnia 2018 na gnieźnieńskim basenie.

Spotkanie organizacyjne osób zainteresowanych kursami doskonalenia pływania odbędzie się 5 kwietnia 2018, o 18.30, a kursami podstawowej nauki pływania tego samego dnia o 19.15 w Kawiarnio-Widowni przy basenie, ul. bł. Jolenty 5 w Gnieźnie.

Przygotowana została również specjalna, wiosenna edycja nauki pływania dla małych dzieci w wieku od 3 do 5 lat, którą rozpoczynamy 9 kwietnia 2018. Dla najmłodszych zajęcia na basenie to przede wszystkim świetna zabawa. Ale maluchy również się hartują, oswajają z wodą i uczą się pływać. Pływanie to znakomita gimnastyka, która wzmacnia wszystkie mięśnie, zapobiega wadom postawy, a także zwiększa wydolność układu oddechowego i krążenia.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców z maluchami odbędzie się 6 kwietnia 2018 o 17.50 w Kawiarnio-Widowni przy basenie, ul. bł. Jolenty 5 w Gnieźnie.

Zapisy przyjmują i informacji udzielają pracownicy szatni basenowej, telefon: 61 424 86 04.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane