niedziela, 18 marca 2018 19:30

Czwarte urodziny Klubu Karate Inochi Gniezno

  mnopr
Czwarte urodziny Klubu Karate Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

Choć faktycznie rocznica założenia klubu przypadać będzie dopiero za kilka dni, to właśnie w niedzielę zawodnicy Inochi Gniezno mieli okazję do wspólnego treningu karate.

Młodzi sportowcy trenujący w klubie i ich rodziny w niedzielne przedpołudnie spotkali się, aby wspólnie i aktywnie spędzić czas. Po wspólnej, bardzo intensywnej rozgrzewce z krótkim pokazem karate wystąpili zawodnicy i trenerzy klubu. Następnie wszystkie spalone podczas treningu kalorie zostały uzupełnione słodką niespodzianką, która jak co roku uświetniła klubowe urodziny. 

Działacze podziękowali za życzenia i obecność podczas treningu przedstawicielom Starostwa Powiatowego p. Monice Twardowskiej oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie p. Waldemarowi Rewersowi. Przedstawiciele klubu życzą sobie, aby w kolejnych latach grono takich wspaniałych karateków i osób zaangażowanych w propagowanie tej dyscypliny tylko się powiększało.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane