Jesteś tutaj:Sport Trzemeszeński marsz po zdrowie - zawody nordic walking
poniedziałek, 19 marca 2018 08:18

Trzemeszeński marsz po zdrowie - zawody nordic walking

  mn
Trzemeszeński marsz po zdrowie - zawody nordic walking zdjęcie nadesłane

Już za kilka tygodni odbędzie się VII edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Trzemeszno w Nordic Walking na dystansie 6,5 km.

Głównym organizatorem imprezy jest Urząd Miejski Trzemeszna oraz „Kijkowe Trzemeszno” w ścisłej współpracy z Gimnazjum w Trzemesznie i Międzyszkolnym Klubem Sportowym w Trzemesznie. Start i meta tegorocznego marszu usytuowane zostaną na ulicy Parkowej (dawna XX – lecia PRL) przy Wieży Ciśnień.

Zawody zostaną rozegrane w kategorii open oraz kategoriach wiekowych osobno dla kobiet i mężczyzn. W ubiegłym roku na starcie zameldowało się 118 zawodników, którzy przemierzyli ulicę Słoneczną, Orchowską oraz malowniczą okolicę Zielenia (początek i koniec trasy o nawierzchni asfaltowej, pozostała część – utwardzona, polna droga). Rywalizację na pierwszym miejscu ukończył Kacper Stawicki z Mierucina z wynikiem 0:41:03, reprezentujący Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie. W kategorii kobiet najwyższą lokatę wywalczyła Agnieszka Mielecka z Gąsawy z czasem 0:41:53, reprezentująca KS „Sokół” Gąsawa.

Na linii mety wszyscy otrzymają pamiątkowy medal. Na najlepszych w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych czekają trofea oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki. 

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 1 maja 2018 roku. Więcej informacji dotyczących imprezy na stronie internetowej www.kijkowetrzemeszno.pl oraz www.facebook.com/kijkowetrzemeszno/
LINK DO ZAPISÓW - www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/nw-trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane