poniedziałek, 16 kwietnia 2018 12:25

III miejsce „Chrobrego-Gniezno” na turnieju w Hiszpanii

  mn
III miejsce „Chrobrego-Gniezno” na turnieju w Hiszpanii zdjęcie nadesłane

W dniach od 24 do 30 marca 2018r. zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej „Chrobry-Gniezno” wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Copa Costa Brawa I organizowanym przez Euro Sporting pod auspicjami Katalońskiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział ponad 50 drużyn z 14 krajów. Odbyły się one na największym w Hiszpanii kompleksie sportowym położonym niedaleko popularnego kurortu Blanes oferującym 13 boisk trawiastych. Naszą Akademię reprezentowali zawodnicy z rocznika 2007 i ich trenerzy oraz kilkunastoosobowa grupa rodziców. Był to wyjątkowy czas spędzony w pięknej Hiszpanii, połączony z głównym turniejem oraz zwiedzaniem najciekawszych miejsc w tym słynnego Stadionu Camp Nou.

Sportowo zespół osiągnął bardzo dobry wynik zajmując ostatecznie III miejsce, godnie reprezentując nas klub, miasto Gniezno i kraj. Szczególne podziękowania należą się dla prezydenta Tomasza Budasza za udzieloną pomoc w postaci ufundowanych koszulek promujących nasze miasto oraz gadżetów promocyjnych Pierwszą Stolicę Polski. Obecnie zawodnicy Dziecięcej Akademii Piłkarskiej „Chrobry-Gniezno” przygotowują się do udziału w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej a następnie na przełomie lipca i czerwca planowany jest udział w kilkudniowym piłkarskim turnieju w Niemczech na który drużyna otrzymała zaproszenie  w słonecznej Hiszpanii. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” bardzo dziękuje młodym adeptom piłki nożnej za uzyskanie świetnego wyniku podczas turnieju, trenerom i rodzicom za wspaniałą opiekę oraz za wsparcie od władz miasta.   

5 komentarzy

 • Link do komentarza kibolo poniedziałek, 16 kwietnia 2018 21:32 napisane przez kibolo

  Politykę Ty wtrącasz,Ty o polityce piszesz.Ja o teraźniejszych relacjach między ludźmi EagleEye.Za dobrych czasów tak nie było.Mają brać przykład z tych młodych bohaterów.

 • Link do komentarza humanista poniedziałek, 16 kwietnia 2018 21:29 napisane przez humanista

  Chłopaki na medal !!! Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
  W zdrowym ciele, zdrowy duch :)

 • Link do komentarza Rencista poniedziałek, 16 kwietnia 2018 21:06 napisane przez Rencista

  Gratulacje dla tych młodych zawodników :) Życzę dalszych sukcesów.

 • Link do komentarza EagleEye poniedziałek, 16 kwietnia 2018 17:58 napisane przez EagleEye

  @kibolo jeźeli juz gratulujesz chłopakom to bys sobie odpuścił cytat "stary skłucony suwerenie" bo dzieciaki zasluźyły na to aby przy ich sukcesie nie było polityki. Takze ponyśl nastepnym razem. Chłopcom sztabowi a przede wszystkim rodzicom "wielki szacun" bo trzecie miejsce to rewelacja.

 • Link do komentarza kibolo poniedziałek, 16 kwietnia 2018 17:07 napisane przez kibolo

  Brawo chłopaki!!!Brawo rodzice,opiekunowie i trenerzy.Ale robotę żeście odwalili.Coś pięknego.A wy stary skłócony suwerenie brać przykład jak robi się coś dla miasta,jak się promuje Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane