wtorek, 17 kwietnia 2018 13:49

Rusza przedsprzedaż biletów na niedzielny mecz ligowy!

 
Rusza przedsprzedaż biletów na niedzielny mecz ligowy! archiwum redakcji

Pierwszy mecz zespołu Car Gwarant Start Gniezno na stadionie przy ul. Wrzesińskiej cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności. W niedzielę czeka nas kolejne spotkanie czerwono-czarnych na domowym obiekcie.

Beniaminek Nice 1 Ligi Żużlowej podejmie drużynę Euro Finannce Polonia Piła. Mecz w niedzielę o godzinie 14.30. Ruszamy z przedsprzedażą biletów w punktach stacjonarnych.

Wejściówki są od dziś do nabycia w następujących miejscach:
- sklep odzieżowy Manekin - Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 (wtorek-piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00)
- sklep odzieżowy Manekin 2 - Gniezno, ul. Chrobrego 7A (wtorek-piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00)
- Kino Helios (Galeria Gniezno) - Gniezno, ul. Pałucka 2 (w godzinach pracy kina)
- Solarium BEST - Września, ul. Kościuszki 55 (wtorek - piątek 12.00 - 20.00)
- Klub BEST - Września, ul. Wrocławska 42 (piątek oraz sobota podczas imprez)
- sekretariat GTM Start - Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29 (wtorek - piątek 10.00 - 16.00)

Ponadto w sobotę otwarta zostanie jedna z kas na stadionie, gdzie sprzedaż biletów prowadzona będzie w godzinach od 10.00 do 15.00. W sobotę w sklepach odzieżowych Manekin i w kasie na stadionie dostępne będą programy zawodów (w cenie 10 zł).

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jorg czwartek, 19 kwietnia 2018 07:22 napisane przez Jorg

    Tv koszerna, dobre wilk.tylko po co oglądasz koszerną włącz sobie tv PIS o pglądaj Sławomira i inne badziewia Kurskiego ( ciemny lud to ogląda )

  • Link do komentarza wilk wtorek, 17 kwietnia 2018 17:04 napisane przez wilk

    A Mirek to gdzie woli pracować i się udzielać,w TV koszernej czy jeszcze jeździć dla kibiców Startu ???? Bo nie wiem....mało mu tam płacicie w klubie czy jak, że chłopina ciągnie na dwa etaty ?????? Nie jestem temu wielce przeciwny,ale w Lublinie,wyglądało to jakby olał mecz,a szybko śpieszył się do studia w WARSZAWIE !!!!! Ja wiem,tam też DIENGI nie śmierdzą........ja wiem......nie grozi nam ani spadek ani awans i można do pewnych rzeczy się NIE przykładać,ale trzeba choćby ........pozory zachować !!!!! Mam nadzieję,że PIŁĘ rozbijecie panowie !!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane