wtorek, 22 maja 2018 18:28

Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego

  mn
Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego zdjęcie nadesłane

W sobotę 19 maja na ulicach przylegających do Stadionu Miejskiego w Trzemesznie – Parkowej, Słonecznej, Czarnieckiego i Sportowej – odbył się V Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego.

Ogółem rozegrano 12 biegów na dystansach od 100 do 1000 metrów, w których rywalizowały przedszkolaki a także dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Oprócz klasyfikacji indywidualnej przeprowadzono również klasyfikację generalną szkół. Zwieńczeniem rywalizacji był Bieg Rodzinny „PO ZDROWIE”, w którym startowały spokrewnione pary złożone z osoby pełnoletniej, która ukończyła 20 lat i dziecka do lat 15. Bieg ten odbył się na dystansie 200 metrów. 

To sportowe przedsięwzięcie zgromadziło na starcie przeszło 300 osób, chcących spędzić wspólnie czas na dobrej zabawie z nutką rywalizacji. Z zaproszenia na zawody skorzystały miejscowe przedszkola i szkoły a także uczniowie i nauczyciele z okolicznych miejscowości – Kruchowa, Trzemżala, Łubowa, Witkowa, Gniezna, Owieczek i Goślinowa. Podczas trwania imprezy obecni byli – Burmistrz Trzemeszna p. Krzysztof Dereziński oraz Przewodniczący RM p. Sławomir Peno.

Każdy uczestnik V Wiosennego Biegu Osiedla Sportowego uhonorowany został na mecie okolicznościowym medalem i mógł liczyć na słodki poczęstunek oraz butelkę wody mineralnej. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych biegach otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy a także nagrody rzeczowe. W klasyfikacji generalnej najlepsze szkoły otrzymały okazałe puchary. W biegu rodzinnym udział wzięły 32 rodziny. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody – upominki. 

Organizatorami imprezy byli – Gimnazjum w Trzemesznie, Międzyszkolny Klub Sportowy w Trzemesznie oraz miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej.

Koordynatorem imprezy była p. Justyna Stankowska. Funkcję sędziego głównego pełnił p. Edmund Łukomski. W sekretariacie zawodów pracował zespół w składzie: p. Iwona Łaniecka von Gierschewski, p. Beata Koperska i p. Marzena Stankowska. W przeprowadzeniu wydarzenia pomogli nauczyciele – p. Danuta Derezińska, p. Agnieszka Nowicka, p. Magdalena Paczkowska, p. Justyna Bąk – Duszyńska oraz uczniowie – Julia Guzik (3 d), Karolina Kasprzyk (2 b), Aleksandra Kowalewska (2 b) i Paweł Pluta (3 b) a także p. Kamila Kolberg i p. Magdalena Czarnecka.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Urzędowi Miejskiemu Trzemeszna oraz Firmie COLWAY za okazaną pomoc i wsparcie.

WYNIKI V WIOSENNEGO BIEGU OSIEDLA SPORTOWEGO W TRZEMESZNIE

ROCZNIK 2011 i MŁODSI
1. MAJA ŚWIĄTEK
2. LAURA BOMBEL
3. MAGDALENA PIOTROWSKA

1. MARCIN FILIPIAK
2. ADAM MARCHLEWICZ
3. MATEUSZ SKONIECZNY

ROCZNIK 2009 – 2010 
1. ZUZANNA GRACZYK – SP TRZEMŻAL
2. MARTYNA STEJAKOWSKA – SP 9 GNIEZNO
3. SONIA NOWICKA – SP 1 TRZEMESZNO

1. FILIP SURDYK – SP 1 TRZEMESZNO
2. OLIWIER LIBERKOWSKI – SP 1 TRZEMESZNO
3.MARCEL WALCZAK – SP 1 WITKOWO

ROCZNIK 2007 – 2008 
1. AMELIA JANKOWSKA – SP 1 WITKOWO
2. OLIWIA PLUCNER – SP 1 WITKOWO
3. KATARZYNA SZESZYCKA – SP 2 WITKOWO

1. ERYK WILKOWSKI – SP1 TRZEMESZNO
2. FILIP WALCZEWSKI – SP 1 WITKOWO
3. FILIP SOBCZAK – SP OWIECZKI

ROCZNIK 2005 – 2006 
1. OLIWIA ROŻEK – SP 1 TRZEMESZNO
2. ANASTAZJA WIKARYCZAK – SP 1 TRZEMESZNO
3. ALEKSANDRA OLEJNICZAK – SP 2 TRZEMESZNO

1. KAMIL SYDOROWICZ – SP 1 TRZEMESZNO
2. JAKUB WALKOWIAK – SP 2 TRZEMESZNO
3. FILIP GĄSIOREK – SP 1 TRZEMESZNO

ROCZNIK 2003 – 2004
1. OLA WENDLAND – SP 1 WITKOWO
2. BEATA SZCZEPANKIEWICZ – SP GOŚLINOWO
3. LUCYNA RAJCZYK – SP ŁUBOWO

1. PATRYK WŁODARCZYK – SP 1 WITKOWO
2. MATEUSZ SZCZEŚNIAK – SP 1 WITKOWO
3. OLIWIER SZYMKOWIAK – SP KRUCHOWO

ROCZNIK 2002
1. WERONIKA CIEŚLICKA – SP 1 WITKOWO
2. WERONIKA WINSZTAL – SP 1 WITKOWO
3. OLGA WOŹNIAK – GIMNAZJUM TRZEMESZNO

1. KACPER REWERS – SP 1 WITKOWO
2. JAKUB MONDRY – SP 1 WITKOWO
3. WIKTOR KWIATKOWSKI – GIMNAZJUM TRZEMESZNO

KLASYFIKACJA GENERALNA 

1. SP 1 TRZEMESZNO
2. SP 1 WITKOWO
3. SP 2 WITKOWO
4. GIMNAZJUM TRZEMESZNO
5. SP ŁUBOWO
6. SP 2 TRZEMESZNO
7. SP OWIECZKI
8. SP KRUCHOWO
9. SP TRZEMŻAL
10. SP 9 GNIEZNO i SP GOŚLINOWO

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane