Jesteś tutaj:Gniezno24.com Sport MMA Ostatnia zmiana w karcie walk i pełna rozpiska gali MMA Slugfest 15
środa, 06 czerwca 2018 12:37

Ostatnia zmiana w karcie walk i pełna rozpiska gali MMA Slugfest 15

  mnopr
Ostatnia zmiana w karcie walk i pełna rozpiska gali MMA Slugfest 15 zdjęcie nadesłane

Już w najbliższy piątek w Trzemesznie odbędzie się piętnasta edycja gali Slugfest. W ostatnim czasie uległa zmiana w programie zawodów.

Dwóch zapowiadanych wcześniej zawodników nie wystąpi niestety w piątek na gali MMA Slugfest 15 w Trzemesznie. Rafał Statkiewicz i Bartosz Kotlarski nabawili się kontuzji podczas przygotowań i eliminuje to ich z możliwości rywalizacji. Statkiewicza zastąpi doświadczony Sławomir Szczepański, natomiast Kotlarskiego - niepokonany Ukrainiec Dmitrij Gorbatov. 

Poniżej pełna karta walk piątkowej gali:
70 kg: Jurand Lisiecki vs. Tomasz Makowski
70 kg: Kamil Lamprycht vs. Dmitrij Gorbatov
61 kg: Dawid Pasternak vs. Sławomir Szczepański
84 kg: Kuba Kamieniarz vs. Adam Ugorski
77 kg: Robert Adamczyk vs. Wojciech Marjański
77 kg: Hubert Drzyzga vs. Kamil Soboniak
120 kg: Michał Nowicki vs.Radsław Rozwarski
66 kg: Adam Woźniak vs. Szymon Karolczyk
61 kg: Mikołaj Paruszewski vs. Mikołaj Szymański
70 kg: Kacper Arent vs. Krystian Grygiel

Bilety są do nabycia w Trzemesznie w sklepie odzieżowym Julia przy ul. św. Wojciecha 21 oraz w Gnieźnie w sklepie z częściami samochodowymi 777 przy ul. Fabrycznej 6. Można je też nabyć pod numerem telefonu: 790 594 630 lub 503 738 653. Zawody odbędą się w piątek 8 czerwca o godzinie 20:00 (wstęp od 18:30) w hali widowiskowo-sportowej w Trzemesznie

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane