czwartek, 07 czerwca 2018 09:39

Oficjalne ważenie przed galą MMA Slugfest 15 w Trzemesznie

 
Oficjalne ważenie przed galą MMA Slugfest 15 w Trzemesznie zdjęcie nadesłane

Już dziś zapraszamy na oficjalne ważenie zawodników, przed jutrzejszą galą MMA Slugfest 15 w Trzemesznie. 

Dlaczego tam? Poza ważeniem organizatorzy chcą pokazać kibicom, jak wygląda produkcja sportowego wydarzenia. Oprowadzą i opowiedzą o wszystkim, co dzieje się na hali od pierwszego postawienia stopy na płycie boiska, przez montaż oświetlenia, nagłośnienia i stawianie klatki. Słowem – wszystko, co trzeba zrobić przed syreną, rozpoczynającą pierwszą walkę.

Ciekawi? Organizatorzy zapraszają o godzinie 18:00 do hali OSiR w Trzemesznie! Ważenie zawodników jest otwarte dla publiczności.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane