poniedziałek, 11 czerwca 2018 08:34

Juniorzy Mieszka Gniezno pokonali Tarnovię Tarnowo Podgórne

 
Juniorzy Mieszka Gniezno pokonali Tarnovię Tarnowo Podgórne zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę odbył się mecz na szczycie z jedyną drużyną, która pokonała rocznik 2006 MKS Mieszko. Tym razem jednak wynik był po stronie gospodarzy.

Taktycznie w pierwszej połowie mecz był na wysokim poziomie, a w drugiej szybko strzelone bramki dały młodym mieszkowcom spokój. Mimo różnych sytuacji, niekiedy podbramkowych, z obu stron to jednak gospodarze byli skuteczniejsi w tych zmaganiach. Wiele sytuacji jednak zatrzymywało się na dobrze zorganizowanej obronie Tarnovii lub też świetnie dysponowanym tego dnia bramkarzu przyjezdnych. Sporo nerwowości wkradło się w samej końcówce, po dwóch dość niefortunnych sytuacjach, dobrze wykorzystanych przez gości.

Za tydzień młodzi mieszkowcy zawalczą o miano niepokonanej drużyny w rundzie wiosennej z Poznańską 13 Poznań. Dopiero po tym okaże się, kto jeszcze dołączy do pierwszoligowych rozgrywek. Dodać też trzeba iż trenerem przyjezdnych będzie Marcin Kikut, legenda Lecha Poznań oraz były reprezentant Polski, także należy liczyć na dość emocjonujące rozgrywki.

MKS Mieszko Gniezno 3:2 (0:0) GKS Tarnovia 2006/2007: 34' 1:0 Marcel Sekula (Igor Grzeszczak), 36' 2:0 Igor Grzeszczak, 42' 3:0 Igor Grzeszczak (Gracjan Trzaskawka), 51' 3:1, 60' 3:2.

Zagrali: Mikołaj Frankowski i Mikołaj Komisarek (bramkarze) - Olaf Dolniak, Igor Drzażdzyński (kapitan), Oliwier Gramza, Igor Grzeszczak, Oliwier Heliasz (2007), Karol Kośmicki, Alex Matuszak, Filip Olejniczak, Oliwier Rewers, Tymoteusz Sawińki (2007), Marcel Sekula (2007), Mikołaj Sekulski, Krzysztof Szalaty, Gracjan Trzaskawka. Trener: Mateusz Bartkowiak.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane