poniedziałek, 11 czerwca 2018 13:54

Igor Drzażdzyński powołany na konsultacje WZPN

 
Igor Drzażdzyński powołany na konsultacje WZPN zdjęcie nadesłane

Do klubu z ulicy Strumykowej wpłynęła bardzo dobra informacja dla jednego z zawodników młodzieżowej sekcji z rocznika 2006.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniu 19 czerwiec 2018 roku  przy ul. Warmińskiej 1 w Poznaniu odbędzie się konsultacja selekcyjna dla zawodników urodzonych w 2006 roku. 

Wśród graczy z całej Wielkopolski, wezwanych do konsultacji, znalazł się reprezentant MKS Mieszko Gniezno Igor Drzażdzyński. Jest to kolejne powołanie tego młodego zawodnika, który - co trzeba przy tej okazji zaznaczyć - jest kapitanem zespołu rocznika 2006.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane