wtorek, 12 czerwca 2018 07:55

Mecz z ROW Rybnik – bilety w sprzedaży

  mn
Mecz z ROW Rybnik – bilety w sprzedaży archiwum redakcji

Trwa stacjonarna sprzedaż biletów na mecz z ROW Rybnik. Spotkanie dziewiątej kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej w piątek 15 czerwca o godzinie 17.30.

W pierwszym meczu obu zespołów, na torze w Rybniku, lepsi okazali się gospodarze, który zdecydowanie wygrali z Car Gwarant Startem Gniezno 68:22. Obecnie drużyna ROW-u jest druga w tabeli Nice 1LŻ, a gnieźnianie plasują się oczko niżej, na pozycji trzeciej. Zespoły mają po 10 punktów na koncie.

Bilety na mecz Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik są do nabycia w następujących punktach:
- sklepy odzieżowe Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 oraz Chrobrego 7A
- sekretariat GTM Start Gniezno – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29
- Kino Helios – Galeria Gniezno
- Solarium Best – Września, ul. Kościuszki 55
- Galeria Karuzela Września – (punkt United Chicken)

Sprzedaż odbywa się ponadto cały czas w Internecie, na stronie http://bilety.startgniezno.com – zakupionej tą drogą wejściówki nie trzeba drukować. Otrzymany na skrzynkę e-mail QR Kod wystarczy okazać na ekranie swojego smartfona w momencie wejścia na stadion przy ul. Wrzesińskiej.

Ceny biletów:
– trybuna kryta – 45 zł,
– normalny – 30 zł,
– ulgowy – 20 zł,
– dziecięcy – 10 zł

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.
Programy zawodów w cenie 10 zł dostępne będą tylko w dniu meczu - w kasach przy stadionie oraz na stoisku z pamiątkami przy budynku szkółki żużlowej GTM Start.

Sponsorem meczu jest firma ZELKA Sp. z o.o. - prowadzi od wielu lat działalność produkcyjną i handlową. Specjalnością są praktyczne systemy mocowań rur. 

1 komentarz

  • Link do komentarza tomaszek środa, 13 czerwca 2018 00:06 napisane przez tomaszek

    Komu w Gnieźnie odwaliło żeby mecz robić dzień roboczy gdzie ludzie pracują w delegacji ,zobaczycie odbije się to wam na frekwencji

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane