środa, 13 czerwca 2018 17:12

Dobry start Diamentu Gniezno podczas Triathlonu Lwa

  mn
Dobry start Diamentu Gniezno podczas Triathlonu Lwa zdjęcie nadesłane

W miniony weekend ekipa Diamentu Maciejka Gniezno zawitała do Lusowa,gdzie jak co roku wzięła udział w Triathlonie Lwa.

Młodzi zawodnicy z Gniezna zdominowali starty młodzieżowe stając na podium w każdej kategorii wiekowej. W wyścigu aquathlonu dziewcząt K10 zwyciężyła Pawlicka Dobrochna ,a tuż za nią z tym samym czasem dobiegła Wanessa Sierakowska,piąta była Karina Ślugajska. W starszej grupie K12 Klaudia Tomaszewska zajęła drugie miejsce, natomiast wśród chłopców M12 zdecydowanie wygrał Maciej Tomczak,natomiast Kuba Budzyński był piąty. Młodzicy tym razem rywalizowali w aquathlonie na dystansie 400m pływania i 2 km biegu. Pierwszy z wody wyszedł Bartosz Majorczyk, niestety błąd na trasie biegowej kosztował go cenne sekundy i ostatecznie miejsce poza podium. Finalnie po zaciętym finiszu Jonasz Gleba zajmuje 2 miejsce, Franciszek Leśny jest trzeci, Bartosz Majorczyk czwarty,natomiast Adam Bieliński kończy na 5 miejscu.

Na dystansie 1/8 IM w stawce blisko 300 zawodników Agata Zachwieja zajęła bardzo dobre 4 miejsce OPEN, a 1 w kategorii K20. Na uwagę zasługuje fakt,że nasza 17-letnia Agata była również najmłodszą zawodniczką całej stawce. Wśród mężczyzn M20 Eryk Szuba jest 9 , Maciek Matusz 33, natomiast Tomasz Gleba kończy jako 9 zawodnik M40.

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy GTT Maciejka Diament Gniezno będą rywalizować w kolejnych zawodach Pucharu Polski w Lipianach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane